Získejte kompletní pohled na puls vašich zákazníků s
Průzkumem zpětné vazby hostů

Request Your Demo

This online demo would educate you on RateGain Solutions

[contact-form-7 id=”1935″]

PRŮZKUM ZKUŠENOSTI BRANDGAIN,
ZAMILUJETE SI HO!

Vaši hosté mohou na průzkum odpovědět ze svého telefonu, na cestě

ZVYŠTE POZITIVNÍ HODNOCENÍ na TripAdvisoru

Naše platforma pro průzkum je integrovaná s TripAdvisor. Součástí našeho nástroje průzkumu je možnost toho, že hosté mohou u vašeho hotelu nechat hodnocení na TripAdvisoru, aniž by museli průzkum opustit. Díky tomu máte větší kontrolu a další kanál pro zlepšení vašeho hodnocení na TripAdvisoru.

survey publishing

TOTO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Dnes opravdu záleží na sentimentu hostů a jejich názory jsou díky mnoha různým recenzním stránkám všude. Lidé mluví o tom, co chtějí a velký počet lidí chce přesně to samé, proto je pro hotely opravdu důležitá transparentnost. Nástroj společnosti RateGain je právě v této oblasti velmi důležitý, protože nám pomáhá tyto požadavky rozpoznat. Díky němu jsme schopni analyzovat sentiment hostů a podle jejich požadavků se přesně zařídit.

Stavros Drakou

Ředitel

Cyprotels hotely a rezorty, Kypr

Hosté nechávají svou zpětnou vazbu na recenzních stránkách, OTA a na sociálních sítích. Okamžitá analýza dat je nezbytná pro marketingové a provozní týmy. Nástroje RateGain pomáhají hoteliérům vytvářet integrované zkušenosti hostů. Na každého hosta musí být nahlíženo jako na jednotlivce.

Richard Lewis

Generální ředitel

Hotely Landmark, Dubaj

Digitální portály a společenská fóra už dosáhly své dospělosti a informace jsou dnes transparentní a dostupné během pár kliknutí. Hlavním úkolem teď je rozpoznat míru soudnosti při o sdílení dat online a chytrý nástroj jako je ten od RateGain nám přesně s tímhle lehce pomáhá. Tým RateGain udělal opravdu skvělou práci při správě dobrého online jména našeho hotelu.

Trisna Widia

Firemní internetový marketing a manažerka pro e-commerce

Prime Plaza hotely a rezorty, Indonésie

Používáme nástroje od RateGain pro zpravodajství o ceně, manažera hotelového kanálu a správu dobrého online jména. Všechny nástroje jsou chytré a lehce se používají. Tým RateGain je velmi nápomocný a rádi jsme naši zkušenosti sdíleli i s dalšími hotely.

Tran Quynh Chi

Vedoucí prodeje a marketingu

Hotel Continental Saigon

  •  
  •  
  •  
  •  
  •