GET PRICING

Pricing of RateGain solutions is flexible in nature and is customized based on your specific requirements like comp-set you define and channels you are interested to configure and your organization type etc.

Fill The Form

To Receive A Custom Quote
Which solution(s) are you interested in?
Rate Parity
Online Reputation Manager
Price Optimisation
Channel Manager
Rate Intelligence
Revenue Management Suite
I have read Rategain’s Privacy and Cookie Policy and agree to the terms and conditions.
I wish to receive information on products, services and offerings from RateGain Technologies

* all fields are mandatory

World’s leading Hotels & Travel Companies trust RateGain to power their Pricing Strategy, Revenue Management, Distribution & Online Reputation

HERE’S WHAT OUR CLIENTS HAVE TO SAY

“Jednotná technologická platforma od RateGain pro správu dobrého jména a distribuce nám umožnila se soustředit na stanovování cen. S jednou deskou můžete spravovat všechny požadavky spojené se sazbami placenými za pokoj, se správou dobrého online jména a s distribučními kanály. Ke všem funkcím tak máte přístup z jednoho jediného místa. RateShoper ++ nabízí v reálném čase opravdu vyčerpávající zpravodajství z celkové nabídky trhu a pomáhá optimalizovat sazby“

Faisal Ijaz

Vedoucí správy příjmů

DUKES Dubaj

"RateShoper++ od RateGain vám dá 360stupňovou perspektivu na trh v reálném čase. Data o AirBnB a paritě pomáhají důkladně sledovat novou relevantní konkurenci a odchylky. Jejich nově spuštěná funkce svátků a události vám pomůže probít budoucí nabídkou trhu, díky tomu můžete nastavit daleko lepší strategii při stanovení cen.“

Faisal Ijaz

Vedoucí správy příjmů

DUKES Dubaj

Řešení a nástroje od RateGain nám opravdu zachránili firmu. Dříve jsme trávili příliš mnoho času ručním aktualizováním sazeb pro všechny naše OTA. Ale tenhle jejich nástroj nám až zázračně šetří čas. Jakékoli chyby v cenách jsou teď naprosto pryč. Všechny informace jsou k vidění na první pohled.

Produkty od RateGain jsou jednoduché, přesné a lehce se používají. Jejich produktům naprosto věříme.

Nilupulee Premaratne

Asistentka manažera - eBusiness,

Best Western Elyon Colombo

client_Petr Salda

Po nastavení řešení od RateGain a po mém seznámení se s nástrojem, jsem přišel na to, že jde teď už o nepostradatelného společníka v mých každodenních snahách najít pro dané datum přesnou sazbu pro náš produkt. Obzvláště si cením toho, že mi nástroj pomáhá s větší přesností analyzovat a rozpoznat období nízké a velké poptávky. Zároveň mi navrhuje odvážnější ceny, které vedou k lepším výsledkům na poměrně volatilním trhu. Po pěti měsících používání optimalizátoru příjmů od RateGain musím přiznat, že jsem za své peníze dostal robustní a intuitivní nástroj pro správu příjmů, který si na sebe už vydělal.

Petr Salda

Generální manažer

Grandhotel Zvon

Jsme velmi spokojeni s excelentní podporou, kterou od RateGain máme. Jejich řešení jsou v porovnání s jinými nástroji, které jsme zvažovali uživatelsky velmi příjemná.

Paní ELOISA ORTIZ DE ZARATE R

Ředitelka pro kontakt, podporu a

komunikaci se zákazníky,

Avis Mexico

Minh

“RateGain je klíčovým partnerem v našich snahách rozvíjet distribuční online strategii. Především nám pomáhá jejich hotelový manažer a optimalizace příjmu hotelu. Dynamika, inovace a špičková technologie, to jsou základní hodnoty, které RateGain svým zákazníkům poskytuje. Pokud hledáte kvalitní produkt a služby, pak je RateGain rozhodně tou správnou volbou.“

Minh Phuong Nguyen

Ředitel příjmů

Odyssea Hospitality

Car Rental Client

Společnost RateGain se umí velmi dobře postarat o to, že vám jsou data doručena včas. Data jsou přesná a jsou velmi dobří v tom, co dělají. Pokud mají se stránkami problém, tak tento fakt neskrývají, a naopak jsou velmi upřímní – jde opravdu o společnost, se kterou se skvěle pracuje.
Client_Richard Lewis

Společnost RateGain se umí velmi dobře postarat o to, že vám jsou data doručena včas. Data jsou přesná a jsou velmi dobří v tom, co dělají. Pokud mají se stránkami problém, tak tento fakt neskrývají, a naopak jsou velmi upřímní – jde opravdu o společnost, se kterou se skvěle pracuje.

Richard Lewis 

Generální ředitel

Landmark Hotels

Dubaj

Používáme nástroje od RateGain pro zpravodajství o ceně, manažera hotelového kanálu a správu dobrého online jména. Všechny nástroje jsou chytré a lehce se používají. Tým RateGain je velmi nápomocný a rádi jsme naši zkušenosti sdíleli i s dalšími hotely.

Tran Quynh Chi

Vedoucí prodeje a marketingu

Hotel Continental Saigon

  •  
  •  
  •  
  •  
  •