Chopte se plné kontroly vaší distribuční online strategie

Přes 600 propojených kanálů + okamžité aktualizace sazeb a zásob + žádný limit na počet rezervací + správa propagace + správa zásob
= Maximální příjmy

Request Your Demo

This online demo would educate you on RateGain Solutions

[contact-form-7 id=”1935″]

CHCETE DALŠÍ UJIŠTĚNÍ?
NECHTE ZA NÁS MLUVIT NAŠE ČÍSLA

50,000+

SPRAVOVANÝCH POKOJŮ

5M

ROČNÍCH TRANSAKCÍ

10M

REZERVOVANÝCH NOCÍ ROČNĚ

636M

PŘÍJMŮ Z POKOJŮ ROČNĚ

120+

ZEMÍ

PODÍVEJTE SE NA NAŠE INTUITIVNÍ PALUBNÍ DESKY

Channel Manager for Hotels OTA Management in hotel channel manager Hotel Booking Engine Hotel Distribution Management

SPRÁVA KANÁLŮ POMOCÍ HOTELOVÉHO MANAŽERA RATEGAIN JE PROCHÁZKOU V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ

Mrkněte se na video a zažijte to.

TOTO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

client_I Nyoman Astama

RateGain je pro nás skutečným partnerem, který nám připravil půdu pro velké množství nových distribučních cest. Nástroje RateGain, obzvláště hotelový manažer, nám pomáhají hladce rozdělit sazby, omezení a zásoby online. Už pro nás prakticky neexistuje něco jako každodenní management a díky tomu se teď můžeme soustředit na bohatší zážitek hostů.

I Nyoman Astama

Generální manažer

Bali Niksoma Boutique plážový rezort

Bali

Client_Richard Lewis

RateGain je naším cenným partnerem. Vyvíjíme spolu nové distribuční kanály a díky řešením od RateGain spravujeme naše zásoby daleko efektivněji. S pomocí jejich hotelového manažera to také vede k větším příjmům a větší ziskovosti.

Richard Lewis

Generální ředitel

Hotely Landmark, Dubaj

Client_Iwan Kurniawan

Společnost RateGain nám pomohla dosáhnout našich cílů díky lepšímu pochopení trhu. RateGain nabízí tu správnou sadu nástrojů, aby se manažer příjmů mohl soustředit na své strategie. Teď je pro nás díky jejich hotelovému manažerovi daleko jednodušší kontrolovat naše zásoby a máme díky němu větší přehled o KPI. S řešeními RateGain máme velkou výkonnost, jsme velmi efektivní a vše probíhá v reálném čase. Děkujeme RateGain za jejich podporu.

Iwan Kurniawan

Ředitel příjmů

Mesa hotely a rezorty

Guiller Oanes

Řešení od RateGain jsou praktické nástroje, které automatizují naši aktivitu posouvání cen. Velmi efektivně pracuje s uspokojením poptávky rychle se pohybujícího trhu, snižuje náš celkový čas věnovaný manuálním aktivitám a výsledkem je rychlejší rozhodování a eliminace cenové parity.

Guiller Oanes
Vedoucí pracovník - Online rezervace

Minh

“RateGain je klíčovým partnerem v našich snahách rozvíjet distribuční online strategii. Především nám pomáhá jejich hotelový manažer a optimalizace příjmu hotelu. Dynamika, inovace a špičková technologie, to jsou základní hodnoty, které RateGain svým zákazníkům poskytuje. Pokud hledáte kvalitní produkt a služby, pak je RateGain rozhodně tou správnou volbou.“

Minh Phuong Nguyen

Ředitel příjmů

Odyssea Hospitality

Používáme nástroje od RateGain pro zpravodajství o ceně, manažera hotelového kanálu a správu dobrého online jména. Všechny nástroje jsou chytré a lehce se používají. Tým RateGain je velmi nápomocný a rádi jsme naši zkušenosti sdíleli i s dalšími hotely.

Tran Quynh Chi

Vedoucí prodeje a marketingu

Hotel Continental Saigon

SKVĚLÉ VÝHODY BEZ NÁMAHY Začněte během 4 hodin!

 • Upravte otvírání a uzavírání kanálů podle poptávky trhu

 • Centralizovaná distribuce

 • Získejte přehled o datech z minulých let a proveďte klíčová rozhodnutí

 • Pozvedněte své podnikání i během období nízké poptávky

 • Rychlost uvádění na trh, šetří spoustu času

 • Zajištění parity

 • Snížená míra manuálních chyb

 • Žádné nadbytečné rezervace, důkladná správa zásob

PROČ POUŽÍVAT NAŠEHO Správce kanálů hotelu?

 

Správce kanálů hotelu od RateGain vám může pomoci aktualizovat sazby a viditelnost na mnoha OTA bez manuálního přihlašování do každého kanálu. Náš software správce kanálů hotelu pomáhá vybudovat komplexní online prodejní síť bez dělení zásob. Využijte všech výhod našeho softwaru hotelové distribuce jako je správa parity sazeb, vyhnutí se přeplnění rezervací, vysoká obsazenost i mimo sezónu a bezproblémová správa zásob.

Často kladené dotazy

RezGain je platforma, která pomáhá hotelům spravovat svou distribuci. Spojuje přes 350 online cestovních kanceláří, velkoobchodníky a vyhledávače rezervací a poskytuje plno pokročilých funkcí, které pomáhají hotelům prodávat více pokojů online.

RezGain odesílá aktualizace do online kanálů, aby se ujistil, že mají přesné a aktuální informace o pokojích a sazbách hotelu. Po provedení rezervace RezGain obdrží od kanálu detaily a pošle je hotelu.

Kanál je stránka nebo systém, který hotel používá pro distribuci svých pokojů. Nejčastějším kanálem bývá online cestovní kancelář. Alternativně může být kanálem velkoobchodník, banka lůžek nebo internetový vyhledávač rezervací hotelů. Některé kanály jsou prostředníky, jinými slovy poskytují odkaz na spojení s následnými distribučními poskytovateli, např. GDS.

Odpovědi na vaše dotazy o správci kanálů hotelu najdete:

Naši spokojení zákazníci

 •  
 •  
 • 1
 •  
 •