RateGain dobře funguje v hotelových řetězcích

PRO IMPLEMENTACI VYSOCE EFEKTIVNÍCH ŘEŠENÍ MAXIMALIZACE PŘÍJMŮ OD KORPORÁTNÍ ÚROVNĚ PO PROVOZNÍ ÚROVEŇ.

NAŠE ŘEŠENÍ V OBLASTI MAXIMALIZACE VÁM UMOŽNÍ ZVÝŠENÍ ZISKŮ

Nástěnky paritních cen

Garantované paritní ceny napříč všemi kanály
Podrobný reporting a intuitivní nástěnky na všech provozních úrovních

Kontrola cen++

Shromažďuje obchodní informace o konkurenci, klasifikaci OTA, rekreačních pronájmech a dalších důležitých hráčích na hotelových trzích.

Optimalizátor příjmů

Integrovaný jednoduchý optimalizační nástroj pro sledování v reálném čase, stanovení odhadů a usnadnění rozhodnutí v oblasti cen.

Správce dobrého jména online

Zachycení, vyhodnocení a optimalizace zkušeností hostů s efektivní správou online recenzí a oceněním vašeho hotelového řetězce jakékoliv velikosti.

Správa distribučních kanálů

Zvýšení online přítomnosti a distribuce. Prozkoumejte nové trhy a spravujte stávající distribuční kanály z jediné obrazovky.

NAŠE PROGRESIVNÍ TECHNOLOGIE

Progresivní technologie RateGain přináší hotelovým řetězcům potřebnou dravost.

RateGain je soubor intuitivních a snadno aplikovatelných řešení pro udržení paritních cen, vyhodnocení schopnosti konkurovat online, analyzovat dobré jméno online, rozeznat příležitosti ke zvýšení příjmů a pro hladké rozesílání cen a nabídek. Naše sestava pro maximalizaci příjmů funguje na úrovni hotelu, skupinové úrovni až po nejvyšší korporátní úroveň systémem specializovaného reportingu a nástěnek s kompletním náhledem na celé vaše portfolio.

Řešení RateGain jsou odstupňovaná. Společně s robustním systémem implementace a podpory na korporátní úrovni také poskytuje nezbytnou odbornou pomoc a podporu každému hotelu ve vašem portfoliu za účelem optimálního využití našich řešení umožňujících lepší výkon RevPAR. Naše řešení obsahují integrované možnosti vyhovět všem potřebám největších hotelových řetězců na světě. A garantujeme vám, že si je zamilujete!

HLAVNÍ VÝHODY NAŠEHO ŘEŠENÍ PRO HOTELOVÉ ŘETĚZCE

Nástěnky na úrovních hotelu, oblasti, skupiny i celého řetězce.

Řešení v cloudu vhodné i pro mobilní aplikace

Profesionální podpora maximalizace příjmů 24*7

Sběr dat v souladu s předpisy PCI

  •  
  •  
  •  
  •  
  •