RateGain Základní hodnoty

Jsme hrdí na to, že jsme získali
cenu za skvělé indické pracovní prostředí pro rok 2018!

ŽIVOT V RATEGAIN

join us

Přidejte se k nám!

Čeká na vás fantastická kariéra.

PODÍVEJTE SE NA VOLNÉ POZICE

TOTO O NÁS ŘÍKAJÍ ZAMĚSTNANCI

client_anupam

"RateGain mi pomohla přeměnit můj pohled na oblast technologií.

Nápomocné pracovní prostředí, příležitosti se učit a růst, vedoucí zaměstnanci jsou prakticky mentoři, člověk si nemůže přát víc!

Je to skvělé místo pro budování kariéry“

Anupam Chawla
Produktový manažer - PMG

“Jako profesionál v oblasti marketingu si opravdu užívám tu svobodu, kterou jako zaměstnanec mám. Upřímně si myslím, že to, jak je tady práce nastavena, mi dává větší odpovědnost a respekt. Nejsem omezen v nějaké firemní kabince, nemusím přemýšlet v zajetých kolejích, pracuji s úžasnými lidmi v zábavném prostředí a práci si jednoduše každý den užívám! To je přesně ta část práce, kterou bych za nic nevyměnil.

Pracujeme ve velmi progresivním a dynamickém průmyslu a pro ten správný talent je tu potenciál k růstu prakticky neomezený.“

Aditi Bhandari
Vrcholový manažer - Marketing

"V RateGain, přední technologické společnosti věnující se oblasti cestování a pohostinství, jsem zažil parádní tři roky učení. Jde o společnost se silným globálním zastoupením, kde se kloubí zábava a tvrdá práce, aby se dosáhlo všech cílů.“

Rasika Kumar
Viceprezident - Account Manager

KARIÉRA

O RateGain mluví lidé z celého světa. Je to tím, že jsme jedna z nejrychleji rostoucích společností v oblasti technologií cestování. Pokud máte ambice a chcete si vybudovat kariéru u společnosti, která to někam dotáhne, RateGain je místo přesně pro vás.

Úspěch RateGain je postaven na zádech špičkových inovací. Ať už se pohybujete v oblasti inženýrství, prodeje nebo v čemkoli jiném, tento elán inovací vám dá příležitost získávat nové dovednosti, sbírat cenné zkušenosti a pracovat spolu se skupinou velmi talentovaných lidí. Pomocí našich výcvikových programů budete mít také příležitost rozvíjet své vedoucí dovednosti.

ŽIVOT

Práce v RateGain je zábava! Od oblečení „výstředního pátku“, foto soutěží „Life@RateGain“ až po zábavou vyplněné chodby, věříme, že pro dosažení našich cílů je zapotřebí si v práci pořádně užít a dobře se bavit!

V RateGain věříme, že je důležité udržovat rovnováhu mezi prací a životem. V našich kancelářích často pořádáme různá setkání pro lepší náladu, která vám zmíněnou rovnováhu pomohou udržet. Flexibilní pracovní doba vám umožní se v případě potřeby věnovat i osobním záležitostem.

KULTURA

Kultura RateGain se točí kolem základních hodnot upřímnosti, pružnosti, excelence a pokory. Věříme, že úspěch přichází prostřednictvím týmové práce, která je pro naše vítězství velmi důležitá. Vaši kolegové a vedoucí pracovníci jsou tu pro vás vždy, aby vám poradili a dovedli vás na správnou cestu k úspěchu.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •